Aktuální nabídka volných pracovních pozic

Společnost COMPOSITE COMPONENTS a.s. je česká společnost založená v roce 2007. Provoz v Chocni hledá do svých malých týmu nové kolegy na uvedená volná pracovní místa:

Interní logistik

Hledáme pracovníka nebo pracovnici na naše oddělení logistiky.

U nás se nudit nebudete, vládne tu přátelská atmosféra, kolegové táhnou za jeden provaz, ale zároveň jsou samostatní, zodpovědní a iniciativní.

Co byste měli na starosti?

-        Zajištění materiálně technického zabezpečení skladu (náhradní díly, technický materiál)

-        Pravidelný příjem a výdej zboží – kontrola dokladů

-        Fyzické naskladňování a vyskladňování zboží

-        Tvorba objednávek a komunikace s dodavateli

-        Pracovat se systémem K2

-        Evidence zboží ve skladu + inventarizace

Co byste měli umět a mít?

-        Středoškolské vzdělání

-        Znalost MS Office

-        Výhodou znalost K2 (ne však podmínkou)

-        Ochotu učit se novým věcem, být flexibilní a umět pracovat samostatně

-        ŘP sk. B, řidičské oprávnění motorových vozíků VZV, ŘP sk. C výhodou

-        Nástup od ihned, případně dohodou

Pracovník/ice kvality – měrové oddělení

Není Vám cizí, posuvné měřítko, spektrofotometr a výstupní kontrola ve výrobní společnosti? Máte předešlé zkušenosti na kontrole kvality? Jste iniciativní a nebojíte se práce a zodpovědnosti? Pošlete nám Váš životopis.

..v čem by spočívala náplň práce?

Vstupní/výstupní kontrola materiálu a výrobků dle výkresové dokumentace

Mezioperační/procesní kontrola, kontrola dodržování předpisů

Měření odstínu barev se Spectofotometrem

Zpracování reportů v rámci oddělení kvality

Práce se systémem K2

Proces dodavatelských / zákaznických reklamací

Příprava podkladů pro zpracování rozborů a zpráv o jakosti a reklamacích

Skladník

Zajímá tě práce ve skladu, rád/a se zasměješ a chceš pracovat v jednosměnném provozu (6:00 – 14:30)?

Tak se přidej do našeho malého a pohodového týmu, kde se určitě nudit nebudeš.

Co bude tvým úkolem?

Nejen manipulace s formami a s výrobním materiálem na pracovištích (z laminace na dokončovnu), pomocí VZV, dle výrobního programu. Fyzické naskladňování a vyskladňování zboží a materiálu. Práce s informačním systémem K2 (zaučíme), evidence zboží.

Uvítáme nástup v průběhu března 2020, ale i dohoda je možná a my si počkáme na toho/tu pravého/pravou.

Hledáme pohodového, fyzicky zdatného, zodpovědného a spolehlivého kolegu/kolegyni, který/která má zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr.

Pracovník dokončovny, obsluha robotického stroje (CNC)

Na našem dokončovacím oddělení pracujeme ve dvousměnném provozu. Do naší výroby hledáme šikovného pracovníka nebo i pracovnici, který/která připravuje následné díly k ořezu na CNC stroji na základě platné dokumentace.

  • Upínání výrobků do CNC stroje, obsluha, kontroly CNC stroje a výrobku, následné obroušení výrobku a načtení čtečkou. Zodpovědnost za dodržování technologických postupů výroby, pracovních návodek. Zodpovědnost za správné uložení a předávání hotových výrobků. Kontrola případných závad na výrobcích

Hledáme manuálně zručné, fyzicky zdatné a samostatné kolegy, kteří mají zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr. Výhodou jsou zkušenosti základy čtení z technické dokumentace nebo práce na robotickém stroji (CNC)

Informace o pracích:

Místo pracoviště:                          Vysokomýtská 1294, 565 01 Choceň

Typ pracovního poměru:             Práce na plný úvazek

Typ Smluvního vztahu:                 Pracovní smlouva

Benefity:                                          Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu od prvního kilometru, příspěvek na stravování, trvalé zaměstnání

Kontakt:

Zaměstnavatel:                                 COMPOSITE COMPONENTS a.s.

Kontaktní osoba:                              Pavla Štěpánková

Email:                                                  pavla.stepankova@compositecomponents.eu

Adresa:                                               Vysokomýtská 1294, 565 01 Choceň

Telefon:                                              703 194 521